Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

JesteĹ› tutaj: Start Sukcesy Medale, zwycięstwa
rozmiar tekstu

PILOTPascalVallee_2

Pascal Vallee (FRA)

MEDALGold

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: WORLD PARAMOTOR 2012
  • DATA: 26.08 - 1.09 2011
  • MIEJSCE: Marugan, Hiszpania
  • KLASA: PF1
  • SKRZYDŁO: Hadron 22hadron-logo
PILOTdavid-musellec

David Muzellec (FRA)

MEDALmedal-bronze

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: WORLD PARAMOTOR 2012
  • DATA: 26.08 - 1.09 2011
  • MIEJSCE: Marugan, Hiszpania
  • KLASA: PF1
  • SKRZYDŁO: Hadron 24hadron-logo
PILOTno-photo

Petr Matousek (CZE)

MEDALGold

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: WORLD PARAMOTOR 2012
  • DATA: 26.08 - 1.09 2011
  • MIEJSCE: Marugan, Hiszpania
  • KLASA: PL1
  • SKRZYDŁO: Hadron 22hadron-logo
PILOTno-photo

Karin Stachova (CZE)

MEDALmedal-silver

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: WORLD PARAMOTOR 2012
  • DATA: 26.08 - 1.09 2011
  • MIEJSCE: Marugan, Hiszpania
  • KLASA: PF1
  • SKRZYDŁO: Nucleon 25nucleon-logo
PILOTno-photo

Kirill Ekimov / Pavel Rusinov

MEDALGold

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: WORLD PARAMOTOR 2012
  • DATA: 26.08 - 1.09 2011
  • MIEJSCE: Marugan, Hiszpania
  • KLASA: PL2
  • SKRZYDŁO: Ncleon Cabrio 42nucleon-cabrio
PILOTjacek-profus

Jacek Profus (POL)

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Portugal XC Open
  • DATA: 25.08-01.09 2012
  • MIEJSCE: Mirandela, Portugal
  • KLASA: Open
  • SKRZYDŁO: Coden 25.5
  • coden-logo
PILOTJJR

Jędrzej Jaxa-Rożen (POL)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Portugal XC Open
  • DATA: 25.08-01.09 2012
  • MIEJSCE: Mirandela, Portugal
  • KLASA: Fun
  • SKRZYDŁO: Optic 28
  • optic-logo
PILOTjacek-profus

Jacek Profus (POL)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: SkyNomad Open
  • DATA: 04.08-10.08 2012
  • MIEJSCE: Sopot, Bułgaria
  • KLASA: Open
  • SKRZYDŁO: Coden 25.5
  • coden-logo
PILOTPascalVallee_2

Pascal Vallee

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Belgian Paramotor Open 2012
  • DATA: 18-20.07.2012
  • MIEJSCE: Cerfontaine, Belgium
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 22
  • hadron-logo
PILOTdavid-musellec

David Muzellec

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Belgian Paramotor Open 2012
  • DATA: 18-20.07.2012
  • MIEJSCE: Cerfontaine, Belgium
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 24
  • hadron-logo
PILOTno-photo

Jiri Koudela (CZ)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open 2012
  • DATA: 16-22.06.2012
  • MIEJSCE: Letiste-Pribyslav, Czechy
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Nucleon 25
  • nucleon-logo
PILOTgrzegorz-krzyzanowski

Grzegorz Krzyżanowski (PL)

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open 2012
  • DATA: 16-22.06.2012
  • MIEJSCE: Letiste-Pribyslav, Czechy
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 20
  • hadron-logo
PILOTno-photo

Jorg Maas (GER)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open 2012
  • DATA: 16-22.06.2012
  • MIEJSCE: Letiste-Pribyslav, Czechy
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 22
  • hadron-logo
PILOTno-photo

Petr Matousek (CZ)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open 2012
  • DATA: 16-22.06.2012
  • MIEJSCE: Letiste-Pribyslav, Czechy
  • KLASA: PL1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 22
  • hadron-logo
PILOTno-photo

Gabriel Toman (CZ)

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open 2012
  • DATA: 16-22.06.2012
  • MIEJSCE: Letiste-Pribyslav, Czechy
  • KLASA: PL1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 22
  • hadron-logo
PILOTromicki

Krzysztof Romicki (PL)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open 2012
  • DATA: 16-22.06.2012
  • MIEJSCE: Letiste-Pribyslav, Czechy
  • KLASA: PL1 open
  • SKRZYDŁO: Nucleon 31
  • nucleon-logo
PILOTno-photo

Mika Schwach (FIN)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Finnish Paramotor Open 2011
  • DATA: 09.2011
  • MIEJSCE: Finland
  • KLASA: PF1
  • SKRZYDŁO: Nucleon
  • nucleon-logo
PILOTno-photo

Tuomas Kauhanen (FIN)

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Finnish Paramotor Open 2011
  • DATA: 09.2011
  • MIEJSCE: Finland
  • KLASA: PF1
  • SKRZYDŁO: Reaction
  • reaction-logo
PILOTno-photo

Arto Halttunen (FIN)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Finnish Paramotor Open 2011
  • DATA: 09.2011
  • MIEJSCE: Finland
  • KLASA: PF1
  • SKRZYDŁO: Plasma
  • plasma-logo
PILOTno-photo

Ben Moers (BE)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Belgian Paramotor Open 2011
  • DATA: 10-13.08.2011
  • MIEJSCE: Waterland-Oudeman, Belgium
  • KLASA: PL1 open
  • SKRZYDŁO: Nucleon 34
  • nucleon-logo
PILOTno-photo

Luc Fonteyne (BE)

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Belgian Paramotor Open 2011
  • DATA: 10-13.08.2011
  • MIEJSCE: Waterland-Oudeman, Belgium
  • KLASA: PL1 open
  • SKRZYDŁO: Synthesis 34
  • synthesis
PILOTno-photo

Michel De Kerpel (BE)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Belgian Paramotor Open 2011
  • DATA: 10-13.08.2011
  • MIEJSCE: Waterland-Oudeman, Belgium
  • KLASA: PL1 open
  • SKRZYDŁO: Plasma 28
  • plasma-logo
PILOTmichel-carnet-2

Michel Carnet

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Belgian Paramotor Open 2011
  • DATA: 10-13.08.2011
  • MIEJSCE: Waterland-Oudeman, Belgium
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Nucleon 31
  • nucleon-logo
PILOTdavid-musellec

David Muzellec

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Belgian Paramotor Open 2011
  • DATA: 10-13.08.2011
  • MIEJSCE: Waterland-Oudeman, Belgium
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Nucleon 31
  • nucleon-logo
PILOTPascalVallee_2

Pascal Vallee

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Belgian Paramotor Open 2011
  • DATA: 10-13.08.2011
  • MIEJSCE: Waterland-Oudeman, Belgium
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 22
  • hadron-logo
PILOTgrzegorz-krzyzanowski

Grzegorz Krzyżanowski

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open
  • DATA: 3-10.07.2011
  • MIEJSCE: Kamenica nad Cirochou, Czechy
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 20
  • hadron-logo
PILOTMichel Carnet

Michel CARNET (GBR)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open
  • DATA: 3-10.07.2011
  • MIEJSCE: Kamenica nad Cirochou, Czechy
  • KLASA: PF1open
  • SKRZYDŁO: Nucleon 31nucleon-logo
PILOTPascalVallee_2

Pascal Vallee

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: British Paramotor Open 2011
  • DATA: 10-13.06.2011
  • MIEJSCE: Kerswell Green, Kempsey, UK
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 20 proto
  • hadron-logo
PILOTgrzegorz-krzyzanowski

Grzegorz Krzyżanowski

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Polish Paramotor Open 2011
  • DATA: 30.05-04.06.2011
  • MIEJSCE: Masłów, Poland
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 22 proto
  • hadron-logo
PILOTPascalVallee_2

Pascal Vallee

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: French Paramotor Open 2011
  • DATA: 29.05-03.06,2011
  • MIEJSCE: Aerodrome de Couhe, France
  • KLASA: PF1 open
  • SKRZYDŁO: Hadron 20 proto
  • hadron-logo
PILOTtony

Tony Gibson

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Barberton Pyramid Open 2010
  • DATA: 12.2010
  • MIEJSCE: Gauteng, South Africa
  • KLASA: PF1 national
  • SKRZYDŁO: Plasma 26,5
  • plasma-logo
PILOTno-photo

Paul Jackson

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Barberton Pyramid Open 2010
  • DATA: 12.2010
  • MIEJSCE: Gauteng, South Africa
  • KLASA: PF1 national
  • SKRZYDŁO: Nucleon 27
  • nucleon-logo
PILOTno-photo

Hendrik Theron

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Barberton Pyramid Open 2010
  • DATA: 12.2010
  • MIEJSCE: Gauteng, South Africa
  • KLASA: PL1 national
  • SKRZYDŁO: Synthesis 34
  • synthesis
PILOTeben-van-Eden

Eben van Eden

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Barberton Pyramid Open 2010
  • DATA: 12.2010
  • MIEJSCE: Gauteng, South Africa
  • KLASA: PL1 national
  • SKRZYDŁO: Synthesis 29
  • synthesis
PILOTmiroslaw-dyl

Mirosław Dyl

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Paramotor World XContest 2010
  • DATA: 01.01.2010 - 31.12.2010
  • MIEJSCE: worldwide
  • KLASA: Open
  • SKRZYDŁO: Reaction TST
  • reaction-logo
PILOCIjapan-ppg-champs-2010

RYOYA IGARASHI,
TAKENORI KIMURA,
YOSUKE TOGASI

MIEJSCEpodium123

1, 2, 3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Japan Championships 2010
  • DATA: 09.10.2010 - 11.10.2010
  • MIEJSCE: Ogata, Japan
  • SKRZYDŁA: Reaction TST S, Plasma PV S
  • reaction-logoplasma-logo
PILOTno-photo

Jorg Maas (DE)

MIEJSCEpodium1

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Czech Paramotor Open 2010
  • DATA: 18.09-26.09
  • Klasa: PL 1
  • MIEJSCE: Stichovice (Czech)
  • SKRZYDŁO: Nucleon 25
  • nucleon-logo
PILOTalfonso-redondo2

Alfonso Redondo (ESP)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Spain Paramotor Champs 2010
  • DATA: 23-26.08.2010
  • Klasa: PL 1
  • MIEJSCE: Torremocha de Jarama, Spain
  • SKRZYDŁO: Nucleon
  • nucleon-logo
PILOTjose-maria-sola

Jose Maria Sola (ESP)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Spain Paramotor Champs 2010
  • DATA: 23-26.08.2010
  • MIEJSCE: Torremocha de Jarama, Spain
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Nucleon
  • nucleon-logo
PILOTdavid-musellec

David Musellec (FR)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: British Open Championships 2010
  • DATA: 10-13.06.2010
  • MIEJSCE: Kempsey, Worcestershire
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁO: Nucleon 31
  • nucleon-logo
PILOTPascalVallee_m

Pascal Vallee (FR)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: British Open Championships 2010
  • DATA: 10-13.06.2010
  • MIEJSCE: Kempsey, Worcestershire
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁO: Plasma PV 28
  • plasma-logo
PILOTpaap-kolar-2

Paap Kolar (EST)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Estonian Open Championship 2010
  • DATA: 30.04-02.05.2010
  • MIEJSCE: Riidaja (Estonia)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Plasma 28
  • plasma-logo
PILOTraido-paimre

Raido Paimre (EST)

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Estonian Open Championship 2010
  • DATA: 30.04-02.05.2010
  • MIEJSCE: Riidaja (Estonia)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Nucleon 29
  • nucleon-logo
PILOTno-photo

Sven Solovjov (EST)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Estonian Open Championship 2010
  • DATA: 30.04-02.05.2010
  • MIEJSCE: Riidaja (Estonia)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: ReactionTST 31
  • reaction-logo
PILOTraido-paimre

Raido Paimre (EST)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Baltic Open Championship 2010
  • DATA: 14.05-16.05.2010
  • MIEJSCE: Riidaja (Estonia)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Nucleon 29
  • nucleon-logo
PILOTpaap-kolar-2

Paap Kolar (EST)

MIEJSCEpodium1

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Baltic Open Championship 2010
  • DATA: 14.05-16.05.2010
  • MIEJSCE: Riidaja (Estonia)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Plasma 28
  • plasma-logo
PILOTmindaugas-staras

Mindaugas Staras (EST)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Baltic Open Championship 2010
  • DATA: 14.05-16.05.2010
  • MIEJSCE: Riidaja (Estonia)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Reaction 29
  • reaction-logo
PILOTpaap-kolar-2

Paap Kolar (EST)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Estonian Open Enduro Championship
  • DATA: 09.07.2010
  • MIEJSCE: J?hvi (Estonia)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Reaction TST 31
  • plasma-logo
PILOTlaura

Laura Turner (GB)

MIEJSCEpodium1

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Brytyjska Liga Paralotniowa
  • DATA:  2010
  • MIEJSCE: Wielka Brytania
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁO: Nucleon
  • nucleon-logo
PILOTdavid-musellec

David Muzellec (FRA)

MIEJSCEpodium2

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: French Open 2010
  • DATA: 06.2010
  • MIEJSCE: France
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁO: Nucleon
  • nucleon-logo
PILOTPascalVallee_m

Pascal Vallee

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: French Open 2010
  • DATA: 06.2010
  • MIEJSCE: France
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Plasma
  • plasma-logo
PILOTraido-paimre

Raido Paimre (EST)

MIEJSCEpodium1

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Estonian Open Cup 2010
  • DATA: 10-11.07.2010
  • MIEJSCE: J?hvi (Estonia)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Nucleon 29
  • nucleon-logo
PILOTmantas-sakaitis

Mantas Sakaitis (LT)

MIEJSCEpodium1

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Lithuanian Open Championship 2010
  • DATA: 27.-29.08.2010
  • MIEJSCE: Birľai (Lithuania)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Nucleon 27
  • nucleon-logo
PILOTraido-paimre

Raido Paimre (EST)

MIEJSCEpodium3

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Lithuanian Open Championship 2010
  • DATA: 27.-29.08.2010
  • MIEJSCE: Birľai (Lithuania)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Nucleon 29
  • nucleon-logo
PILOTraido-paimre

Raido Paimre (EST)

MIEJSCEpodium3

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Finnish Open Championship 2010
  • DATA: 03.-05.09.2010
  • MIEJSCE: Alavus (Finland)
  • Klasa: PF 1
  • SKRZYDŁA: Nucleon 29
  • nucleon-logo
PILOCI
Kudaszewicz Tomasz,
Krzyżanowski Grzegorz
Romicki Krzysztof,
Krakowiak Marcin,
Paska Adam,
Krupa P. / Krupa A.
Balcerzewski J. / Dziok M.
MIEJSCEpodium3

PF 1: 1st, 2nd;
PL 1: 1st, 2nd, 3rd;
PL2: 1st, 2nd

    OPIS
  • ZAWODY: Polish Paramotor Nationals 2010
  • DATA: 19.06.2010
  • MIEJSCE: Masłów (Poland)
  • Klasa: PF 1, PL1, PL2
  • SKRZYDŁA: różne
DRUŻYNAteam-poland-2009-czechy-2

 

MEDALmedal-bronze

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Mistrzostwa ¦wiata PPG 2009
  • DATA: 30.07 - 9.08 2009
  • MIEJSCE: Nove Mesto nad Metui, Czechy
  • KLASA: PF1 drużynowo
  • DRUŻYNA:
    Grzegorz Krzyżanowski, Tomek Kudaszewicz
  • Kamil Mańkowski, Piotr Trzyński, Sławek
  • Turczewski, Emilia Plak (Paramania)
PILOTkudaszewicz

Tomek Kudaszewicz

MEDALGold

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Mistrzostwa ¦wiata PPG 2009
  • DATA: 30.07 - 9.08 2009
  • MIEJSCE: Nove Mesto nad Metui, Czechy
  • KLASA: PL1
  • SKRZYDŁO: Nucleon 29nucleon-logo

 

PILOTMichel Carnet

Michel CARNET (GBR)

MEDALGold

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Mistrzostwa ¦wiata PPG 2009
  • DATA: 30.07 - 9.08 2009
  • MIEJSCE: Nove Mesto nad Metui, Czechy
  • KLASA: PF1
  • SKRZYDŁO: Nucleon 31nucleon-logo
PILOCIaivaras-arkamas

Aivaras AKRAMAS
Mindaugas SKRUODYS (LTU)

MEDALmedal-silver

2 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Mistrzostwa ¦wiata PPG 2009
  • DATA: 30.07 - 9.08 2009
  • MIEJSCE: Nove Mesto nad Metui, Czechy
  • KLASA: PF2
  • SKRZYDŁO: Reaction Cabrio 44reaction-logo
PILOCIpiotr-dominik-dudek

Piotr Dudek
Dominik Dudek

MEDALmedal-bronze

3 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Mistrzostwa ¦wiata PPG 2009
  • DATA: 30.07 - 9.08 2009
  • MIEJSCE: Nove Mesto nad Metui, Czechy
  • KLASA: PL2
  • SKRZYDŁO: Synthesis Cabrio 46 synthesis-logo
DRUŻYNAdruzyna-PL2-2009

Piotr Dudek, Dominik Dudek
Jarek Balcerzewski, Piotr
Kaczyński,  Piotr Krupa
Agnieszka Krupa

MEDALmedal-gold

1 miejsce

    OPIS
  • ZAWODY: Mistrzostwa ¦wiata PPG 2009
  • DATA: 30.07 - 9.08 2009
  • MIEJSCE: Nove Mesto nad Metui, Czechy
  • KLASA: PL2 drużynowo
  • SKRZYDŁA: Synthesis Cabrio 42 i 46 synthesis-logo

Kamenica nad Cirochou


Newsletter

Chcesz na bież±co otrzymywać od nas najnowsze informacje?